Būvkonstrukciju projektēšana

„Štāls un Šteinbergs” būvinženieru kolektīvs radās 2013. gadā, apvienojoties 2 inženieriem Atim Šteinbergam un Mārtiņam Štālam.

Uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus:

- Būvprojekta būvkonstrukciju daļu projektēšana un autoruzraudzība;

Mūsu specializācija:

  • Monolītā dzelzsbetona konstrukcijas. Nelielā apjomā arī pēcsaspriegtas, saistītā un nesaistītā sistēmā. 

  • Saliekamā dzelzsbetona konstrukcijas, iekļaujot 3D BIM modeli veiktu Tekla Structures.

  • Pamatu un pazemes konstrukciju projektēšana, balstīta uz vairāk kā 15 gadu pieredzi.

  • Metāla konstrukciju projektēšana. Dažāda apjoma un sarežģītības, iekļaujot pilnu rūpnīcas detalizāciju – (MKD).

  • CLT (Cross – laminated timber) – krusteniski līmēts masīvkoks. CLT paneļu ēkas, iekļaujot 3D BIM modeli veiktu Tekla Structures.

  • Individuālās dzīvojamās ēkas, iekļaujot visa veida nepieciešamo rūpnīcas detalizāciju, kā arī tehnisko atbalstu konstrukciju un izstrādājumu pasūtīšanā.

Atis Šteinbergs

Būvinženieris ar vairāk kā 15 gadu projektēšanas pieredzi. Strādājis tādos uzņēmumos kā „Rūpnīcprojekts”, „Ģeninserviss” u.c. Spēj profesionāli vadīt būvprojekta būvkonstrukciju sadaļas projektēšanu. Orientējas dažādos nesošo konstrukciju izpildījuma veidos, un pielietojamos materiālos. Bieži spēj piedāvāt pasūtītājam izdevīgāko konstruktīvo risinājumu, pamatojoties uz savu ilggadējo un vispusīgo pieredzi.

Mārtiņš Štāls

Būvinženieris ar specializāciju metāla konstrukciju projektēšanā, kā arī dažāda veida ražošanas rasējumu izstrādē. Spēj piedāvāt dažādu detaļu prototipu modeļus, kuras izmanto ēku konstrukcijās.